Georgel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Georgel

Acest forum a fost facut pentru a promova serverul de Counter-Strike 1.6 care se numeste georgelcs.malware-site.www
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Facem servere de CS.1.6 Server Public no lag[AMXMODX].

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Georgel9
Admin



Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/01/2009
Varsta : 29

Facem servere de CS.1.6 Server Public no lag[AMXMODX]. Empty
MesajSubiect: Facem servere de CS.1.6 Server Public no lag[AMXMODX].   Facem servere de CS.1.6 Server Public no lag[AMXMODX]. Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 8:04 am

Facem servere de CS.1.6 Server Public no lag[AMXMODX].
Addonsul contzine pluginuri folositoare cum ar fi fuckoff.amxx,topx.amxx,admins_online.amxx,join_ip.amxx,ss.amxx,llama.amxx,gag.amxx,ut_killstreak_adv.amxx,
si inca cateva.La cererea serverului putetzi comanda mai multe pluginuri si comandand chiar si personalizarea serverului cu nume proprii si mesage proprii.Serverul contzine si WebMod.La comandarea serverului putetzi sa imi ceretzi sa adaug mai multe lucruri la server de care dumneavoastra credetzi ca avetzi nevoie.Va informez ca
daca vetzi cumpara serverul de la mine si avetzi net de la ClickNet s`ar putea sa avetzi ceva lag pe server...
depine si de catzi mega este acesta...!Dar ...oricum nu va fi de vina serverul Wink ci netul!Wink Serverele sunt OK!
Acest Server costa numai 40 lei si nu 100 lei ca si pe alte forumuri...etc.

Ma putetzi contacta la ID:Torres9_G_dlm@yahoo.com.


Ultima editare efectuata de catre Georgel9 in Lun Ian 05, 2009 8:49 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://cs-georgel.forumgratuit.ro
bogdan94




Mesaje : 3
Data de înscriere : 05/01/2009

Facem servere de CS.1.6 Server Public no lag[AMXMODX]. Empty
MesajSubiect: Re: Facem servere de CS.1.6 Server Public no lag[AMXMODX].   Facem servere de CS.1.6 Server Public no lag[AMXMODX]. Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 8:42 am

spor la vanzare, sa vad p aci numa servere facute de tine, la fiecare calculator kre are net sa fie cate unu Very Happy Wink
Sus In jos
 
Facem servere de CS.1.6 Server Public no lag[AMXMODX].
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Download 30 szooper pluginuri AmxModX
» Regulament Server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Georgel :: :::>Counter Strike 1.6 :: ==>Facem servere de CS.1.6 Server Public no lag[AMXMODX].-
Mergi direct la: